Sezóna je zde! A s ní i delší otevírací doba: PO-PÁ: 8:00 - 17:00, SO: 8:00 - 12:00, NE: zavřeno. Navštivte nás po práci i o víkendu!

Benzínový křovinořez AL-KO BC 500 B

Kód: 113785
Značka: AL-KO
4 990 Kč
Skladem (6 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Všestranný, obzvláště lehký a praktický křovinořez pro samostatnou práci
  • Snadno startovatelný 2-taktní motor s tažným startérem a velmi vysokou výkonovou rezervou, klikovým hřídelem s dvojitým ložiskem a robustním úhlovým převodem pro dlouhou životnost
  • Ochrana nádrže pro vysokou bezpečnost a odolnost
  • Přesné vedení díky nastavitelné pohodlné rukojeti kola. Integrované ovládání
  • Snadné navlékání a navíjení struny bez otevření strunové hlavy.
Perfektní průchod s bezpečným vedením a zvláštní ochranou. To je to, co znamenají benzínové křovinořezy AL-KO - naši flexibilní a výkonní všestranní stroje v oblasti „sečení trávníku“.

Benzinový křovinořez AL-KO BC 500 B - flexibilní řešení s extra bezpečností

Sekejte, kdekoli budete chtít: AL-KO BC 500 B na vás udělá dojem v osvědčené kvalitě AL-KO. Bez dobíjení, kabelů a baterií se benzínový křovinořez s šířkou sečení 41 cm (struna) nebo 25 cm (nůž) plní svou úlohu ve velkých zahradách, na loukách, na svazích a všude tam, kde nemůžete běžnou rotační sekačku používat.
Křovinořez je vybaven držadlem typu bike, takže můžete pracovat bezpečně a bez únavy. Ve spojení s ramenním popruhem, který rozloží hmotnost na ramena, to umožňuje přesné vedení křovinořezu. S automatickým zakracováním pro vždy optimální délku struny.
Robustní ochrana nádrže paliva vyrobená z kovu zaručuje dlouhou životnost a navíc přispívá k ochraně životního prostředí.

Technické detaily benzínového křovinořezu AL-KO BC 500 B

Se svým velmi výkonným dvoudobým motorem o výkonu 1,9 kW nejnovější generace vám tento křovinořez poskytne výkonnou křovinořez, kterou můžete pohodlně a bezpečně používat jako začátečník a hobby zahradník. To znamená, že se můžete projít v jakémkoli terénu - ať už na velkých trávnících, ve vysoké trávě, na živých plotech nebo v podrostu.
Všestranný díky vyměnitelné řezací hlavě: Jemná linie se šířkou řezu 41 cm je v žádném okamžiku nahrazena přiloženým 25 cm kovovým nožem - pro snadný přechod světlem do obtížného terénu! Snadná manipulace s kosou a nastavitelným polstrovaným dvojitým ramenním popruhem s ochranou kyčle zajišťuje efektivní práci a rychlé výsledky sečení v oblasti i na plotech a stěnách. S automatickým hrotovým systémem můžete snadno nastavit optimální délku niti při sečení jednoduchým poklepáním na zem sekací hlavou (kromě operace nože).
Bez ohledu na dobu nabíjení baterie a kabelové špagety - vaše plus na velkých trávnících a odlehlých oblastech.
Pro vaši bezpečnost a životní prostředí: Navzdory svému výkonnému benzínovému motoru je BC 500 B snadno a bezpečně použitelný, zejména pro hobby zahrádkáře a začátečníky, díky jeho ergonomickému designu, optimálnímu rozložení hmotnosti a pohodlnému držadlu a nosným prvkům. Stabilní a odolná ochrana kovové nádrže chrání před poškozením a spolehlivě zabraňuje úniku benzínu.

Kupte si AL-KO BC 500 B

AL-KO BC 500 B si můžete koupit u nás v internetovém obchodě nebo u specializovaného prodejce. Je to perfektní produkt, pokud hledáte všestranný a pohodlný benzinový křovinořez s řezací linií a kovovým nožem pro maximální flexibilitu v zahradě a na středně velkých plochách. Pro výrobu benzínové směsi doporučujeme nízko kouřivý samosměšovací univerzální dvoutaktní olej AL-KO (obj. Č. 112896).

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní technika
Autosytič: ano
Značka: AL-KO
Kubatura v cc: 50.8
Šířka řezu v cm: 25
Šířka řezu nylonová šňůra cm: 41
Typ pohonu: Benzínový
Systém snadného startu: ne
Elektrický start: ne
gross_weight_in_kg: 12
K hodnota m s 2: 1.5
Posun řádku: automaticky poklepem
Typ motoru: 2-taktní
Čistá hmotnost v kg: 7.8
Počet válců motoru: 1
Počet úderů ot/Min: 9000
Výkon v koňských silách: 2.6
Výkon v kw: 1.9
primer: ano
Produktová řada: Premium
Spínač připraven ke spuštění: ne
Náhradní cívka: ne
Průměr hřídele v mm: 26
Zvuk stiskněte meas lpa db a: 100
Dělená hřídel: ne
volume_of_fuel_tank_liters: 0.75

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX