Sezóna je zde! A s ní i delší otevírací doba: PO-PÁ: 8:00 - 17:00, SO: 8:00 - 12:00, NE: zavřeno. Navštivte nás po práci i o víkendu!

Generátor AL-KO 6500 D-C

Kód: 130932
Značka: AL-KO
ZDARMAZDARMA
128143 1 generator al ko 6500 d c
20 490 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Elektrocentrála s velkým objemem nádrže a výkonným 4taktním motorem
  • Vynikající pro staveniště a zahradu
  • 2x zásuvka 230 V, 1x 12V (8,3A)
  • Velká nádrž pro dlouhou dobu provozu
  • Obvodový pevný nosný rám pro snadnou přepravu
Vhodné oblasti použití elektrocentrály AL-KO 6500 D-C Comfort. Bez ohledu na to kdy a kde.

Zvláště vhodné například pro řemesla, zemědělství, staveniště, stroje a osvětlení. Nebo odčerpejte zatopený sklep při výpadku proudu po bouřce. Vhodné i pro zařízení, která se obtížně spouštějí. Nezávislost, flexibilita a jistota být nezávislý na stacionárních zdrojích energie. Pro případ nouze, v bouřce, při práci v přírodě, pro spontánní oslavy nebo dovolené v nedotčené krajině – užijte si svou nezávislost s elektrocentrálou od AL-KO. K tomuto účelu přesvědčí naše elektrocentrála 6500 D-C Comfort svou kompaktní velikostí a tichým a extra výkonným 4-taktním motorem o výkonu 5,5 kW. Automatické vypnutí v případě nedostatku oleje. Zařízení se vyznačuje stálým výkonem a vysokou proudovou zatížitelností. Stačí naplnit, zapnout a získat elektřinu. Díky obrovské 25L nádrži máte dlouhou dobu chodu až 8,5 hodiny - při nízké spotřebě. Snadné startování díky elektrickému spínacímu zařízení. Automatická regulace napětí znamená, že k použití jsou vhodná i zařízení, která se obtížně spouštějí.

Kupte si elektrocentrálu AL-KO 6500 D-C Comfort

Kupte si elektrocentrálu 6500 D-C Comfort nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pokud chcete výkonnější generátor, doporučujeme model 3500-C s výr.č. 130931.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrocentrály
Značka: AL-KO
Typ zařízení: rámová konstrukce
Elektrický start: ne
Čistá hmotnost v kg: 88
Počet válců motoru: 1
Výkon v kw: 5
Produktová řada: Comfort

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX